שלושה תינוקות טיפים לצילום באמת לקדם Snapshot דיוקן התינוק שלך היום

נסה שלושה טיפים אלו באמת לשפר את תמונות תינוק צילום תינוק שלך בסופו של היום. כולם התרגל לתמונות של תינוק חמוד נשען על פיסת השטיח בצבעים בהירים ומוקף בצעצועים. אולי יהיה סרט קשור לגדילים הזעירים המקסימים של שיער או גורי חולצה וכובע בייסבול קטנים מעל ראשו חשוף. התצלום של התינוק השתנה ב -50 השנים האחרונות וליצור תמונות מדהימות של תינוק שזה עתה נולד יש לתפוס מקום מרכזי. הנה כמה הטיפים תינוק התמונה שלי לצילומי רגעים גדולים שיימשך לכל חיים. צילומי הריון
תמיד להיות מוכנים ויש לך מצלמה מוכנה
יש לך מצלמה מוכנה עם כל ההגדרות הנחוצות במקום. אם אתה צלם טירון, מתחיל בהגדרת עדיפות הצמצם של המצלמה בוחרת באופן אוטומטי את מהירות תריס. רוב התינוקות יש גם זמן של יום שבו יותר תוכן ויותר קל לתפוס חיוך או צחוק. נסה להיות זמין בזמן זה. בנוסף לראות את התינוק שלך ב/ המאמץ הטוב ביותר שלו, אתה יכול ללכוד כמה תמונות מדהימות.
להיות טבעי עם התאורה ואיכות הסביבה
סיום התמיכה של תמונות תינוק בן יומו. הדבר הטבעי הוא לקחת תמונות של תינוק מוקף בצעצועים שאפילו לא יכול לשחק? התינוק הוא האטרקציה העיקרית והנושא של התמונות. כל דבר אחר לוקח מן המאפיינים שלהם. התאורה המושלמת היא החבר הכי טוב שלך כאשר אתה נמצא מקום שבו ברק צבע עור, עיניים וניצוץ הבעיה הוא ברורה כשמש עם רקע דהוי. מצלמה ועדשה עם צמצם הגדרה לעזר רב מדי. מתנה ליולדת
להתקרב לתינוק שלך ולמלא את המסגרת
אל תפחד ללכת על הרצפה ורואה את דברים מנקודת המבט של תינוק. תוכל לחוות תחושה של מה הילד שלך באמת מחפש. אולי יש קשת של צבעים וקפצו נברשת בדולח שמסקרנת את התינוק או קסם עם סיבי השטיח. אלה הם זמנים שאתה יכול לגעת בלב שלך וזריקה גדולה כפי שהם לגלות את המסתורין של העולם החדש שלו. מלבד כל זה, התינוק מרגיש שהקירבה בו / עולם וברמה כי הוא נוח.
בעקבות תינוק חדש יכול להיות חלום שהתגשם, אבל הם גדלים כל כך מהר שהרגעים מתחילים לדעוך. במקום להתרכז בצילום תמונות של אמבטיה ראשונה, ביקורי צוות או המשפחה הראשון, להתמקד בהיבטים הייחודיים של התינוק שלך שייעלמו בקרוב. מבט מהצד תקריב בשחור ולבן, תוך התמקדות בניצוץ שבעיניו של התינוק בגילוי זוויות מחקר משהו חדש שמראות מאפיינים החושפים גם שאולי לא הכרית. אלה הם הרגעים שהם ייחודיים ובלתי נשכחים להורים כי הם מדגישים את טבעיים ולא טבעיים בתצלום של היילוד והתינוק.