טיפים צילום נוף צילום - 5 טיפים לצילום יותר טובה שקיעה!

לקצה התמונה צילום נוף של היום, בואו נסגור את משחק הדיון של צילום שקיעה שלנו עם כמה טיפים שלא להצדיק מאמרים שלהם, אבל הם עדיין תוספות רבות ערך לארסנל הירי שלך.

צילומי הריון

טיפ # תמונות שקיעה טובה יותר 1 … פעמים השקיעה להשתנות.הזמן תלוי באיפה אתה גר, את הזמן של שנה וכן הלאה.

החדשות טובות היא, יש חנות יישומי טלפון החכמה שלך אפליקציה!וזה בחינם. הורד אפליקציה זמני שקיעה טובה, כך שתוכל preplan ולהיות מוכן.

אתה צריך לירות בכל שקיעה אתה יכול - לפחות עד שאתה שולט בכל הטכניקות שכבר הכיסוי.

בוק בת מצווה

טיפ # תמונות שקיעה טובה יותר 2 … כיסינו מקבל אופק רמה במאמר קודם, אך בשום מקום זה יותר חשוב מאשר בצילום שקיעה. השתמש בבועת הפילוס במצלמה או החצובה שלך ולהיות בטוח. אם אין לך אחד, ללכת לחנות לחומרי הבניין המקומי ולקבל אחד. הם רק כמה דולרים והם שווים את זה.

טיפ # טוב יותר תמונות שקיעת 3 … בנושא של אופקים, לוודא שאין לך קו האופק ברמה של צווארו של הנושא שלך (או את הראש שלהם). כורת את ראשו של אדם הוא אף פעם לא רעיון טוב. למקם אותו או נמוך או גבוה יותר.

באופן אידיאלי אתה רוצה את זה לא מצטלב המודל שלך אם זה בכלל אפשרי. אם זה לא אפשרי, יש לו מעבר בבטן או ברגליים.

זה מעט את הנושא של אופקי צילום שקיעה, אבל בנושא של אלמנטי רקע חיתוך למודל שלך, תיזהר ענפי עץ בולטים של ראשיהם מדי.

תמונות טיפ # שקיעה טובה יותר … 4 סמל השקיעה על המצלמה שלך הוא לא יותר מאשר הגדרה אוטומטית. המצלמה שלך תנסה לנחש מה מהירות התריס הטובה ביותר ושילוב צמצם צריכה להיות.

אנחנו כבר דיברנו בעבר על הגדרות אוטומטיות - זוכרים, המצלמה שלך היא מכונה! זה בכלל לא CREATIVE! זה לא עכשיו ולא אי פעם להיות תחליף ליצירתיות שלך!

תתרחק סמל השקיעה.

למד לירות השקיעות שלך על כפות. זה המקום שבי זוכי התחרות יגיעו מ!

טיפ # תמונות שקיעה טובה יותר 5 … אם אתה רוצה שמש גדולה בצילום השקיעה שלך, להשתמש בעדשת טלה. אם אתה רוצה קטן יותר, להשתמש בעדשה רחבה זווית. זה ברור, אבל כאן הוא הקצה, להיות מאוד זהיר כאשר מסתכלים על השמש מבעד לעדשות המצלמה שלך! הם יכולים להגדיל את עוצמת האור ולגרום נזק לעיניים שלך!

תאמין לי; אין כל צלמים עיוורים מוצלחים!

קבל את עצמך אפליקציה צילום חינם כדי שתוכל לתכנן תמונות השקיעה שלך ולצאת לשם! קריאת טיפים תמונה היא טוב ויפה, אבל אתה לא לומד אותם על ידי קריאה. אתה צריך לקבל ממש שם בחוץ ולירות כמה צילומי שקיעה. או, צילום נוף או פורטרטים או כל דבר אחר. זה לא קשה. למעשה נסה להשתמש טיפים תמונה הבאים ותוכל לשלוט בהם במהירות!